Úvod

Vítáme Vás v naší chovatelské stanici Lebombo!

Jmenuji se Šárka Pártlová a se mnou na fotce je moje první ridgebacka Maya Katama King. Díky Maye se můj život zcela změnil a já naprosto propadla tak úžasnému, silnému a přitom tolik elegantnímu plemenu. Nechci psát jen samé chvály, ale kdo nikdy neměl ridgebacka, ten nikdy nepochopí a kdo ho má, už nikdy nechce jiné plemeno. V jejich očích se skrývá velké tajmství, krása, porozumnění a hlavně kopice lásky, kterou Vám dávají každý den! Jsou pyšní,když se jim věnujete, jsou šťastní, když mohou být s Vámi. Nejde je nemilovat...

Na druhé fotce je naše nová chlouba, jménem Dykumos Sucha Blonde Ambition, naším jménem Zarra. Přiletěla k nám z daleké Ameriky, z chovatelské stanice Dykumos v Chicagu. Byla to láska na první pohled! Stejně, jako u Mayi, jsem se rozhodovala především srdcem a její skvělý rodokmen, je jen třešničkou na dortu. Zarra je velmi slibná fenka, se kterou máme hodně plánů a budeme se zaměřovat především na sportovní kynologii. Abychom mohly společně dokázat, že i ridgebačci jsou skvělými stopaři, obranáři a že bez problému zvládnou ovládat poslušnost za jakékoli situace a že jsou to i výborní záchranářští psi.

Pro naše vrhy vybíráme jen pečlivě prověřené psy, kteří splňují jen ty nejnáročnější požadavky! Doufáme, že u nás najdete všechny potřebné informace, které hledáte. Nenechte se ničím rušit a kochejte se! :-)